Banner Top
2018/12/15
Komórkomania

Dla Ciebie to chwila, dla innych to całe Życie!

Przyłącz się do Nas!

Zapraszamy!

Inauguracja akcji KOMÓRKOMANIA w szkole: 19 października 2017r. w IV LO odbyło się spotkanie klas III z Panią Małgorzatą Błaszak, która jako dawca komórek macierzystych przedstawiła charakterystykę potencjalnych dawców komórek macierzystych i szpiku kostnego, przedstawiła dwie metody pobrania komórek macierzystych, opisała swoje wrażenia i refleksje związane z podejmowaniem decyzji oraz zabiegu pobierania komórek macierzystych, w którym wzięła udział.  24 października 2017r. odbyły się zajęcia dla klas III prowadzone przez wolonatriuszy z klas III, pod opieką psychologa szkolnego, nt.: Nowotwory krwi – prawdy i mity!

DZISIAJ – 25 października 2017r. w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie RUSZA KOMÓRKOMANIA czyli DZIEŃ DAWCY SZPIKU KOSTNEGO I KOMÓREK MACIERZYSTYCH.

Przeprowadozna zostanie także zbiórka pieniędzy. Środki zebrane ze zbiórki publicznej zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów rejestracji potencjalnych dawców, którzy tego dnia dokonają rejestracji. Zarejestrowanie jednego, potencjalnego dawcy, w tym badanie cech zgodności tkankowej, kosztuje 180 zł i pokrywane jest ze środków własnych Fundacji. Każda nawet najmniejsza pomoc finansowa pozwoli pozyskać fundacji więcej potencjalnych Dawców.

Zapraszamy osoby zainteresowane udziałem w akcji, czyli POTENCJALNYCH DAWCÓW SZPIKU I KOMÓREK MACIERZYSTYCH już dzisiaj do naszej szkoły w godzinach 12.30/16.30.

zobacz

INSTAGRAM

YOUTUBE

propozycje klas 2018/19

plan lekcji

dziennik elektroniczny

dziennik

Szkoła nowych możliwości

UE

BIP

bip

karta szkolna

Archiwalna strona www