Banner Top
2018/02/21
Angielski – konkursy dla Gimnazjalistów

Konkursy z języka angielskiego dla Gimnazjalistów i Uczniów klas VII szkół podstawowych!

 

Zapraszamy zainteresowanych Gimnazjalistów i Uczniów klas VII szkół podstawowych do udziału w konkursach językowych przygotowanych przez naszą szkołę.

  • Dla pasjonatów filmu proponujemy konkurs wiedzy o filmie „Film Quiz”, którego pierwszy etap odbędzie się 16 marca 2018r.
  • Zainteresowanych ortografią angielską zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Ortograficznym, który odbędzie się 02 marca 2018r.

Celem konkursów jest popularyzacja języka angielskiego, poznawanie kultury krajów anglojęzycznych, rozbudzenie w uczniach motywacji do nauki języka obcego poprzez kinematografię. Oglądanie znanych i lubianych filmów w wersji oryginalnej, ewentualnie z napisami angielskimi lub polskimi, będzie dobrą okazją do sprawdzenia swojej wiedzy językowej oraz wzbogacenia warsztatu leksykalnego.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursów są podane w regulaminach. Regulaminy oraz karty zgłoszeniowe na konkursy znajdują się w plikach do pobrania

Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody, każdy uczestnik otrzyma dyplom potwierdzający udział w konkursie, a opiekun dyplom – podziękowanie za przygotowanie do konkursu.

Wypełnione zgłoszenia prosimy przesyłać na adres szkoły lub na adresy mailowe podane w regulaminach. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie filmowym jest wypełnienie i złożenie zgłoszenia do 09.03.2018r., a ortograficznym do dnia 26.02. 2018r.

Zapraszamy do udziału i życzymy sukcesów w konkursach.

do pobrania:

zobacz

INSTAGRAM

YOUTUBE

plan lekcji

plan lekcji

dziennik elektroniczny

dziennik

Szkoła nowych możliwości

UE

BIP

bip

Archiwalna strona www