Dyrekcja i nauczyciele

DYREKCJA i NAUCZYCIELE

Marzena Koprukowniak – dyrektor szkoły

Agnieszka Kuchta-Harmata – wicedyrektor szkoły

PrzedmiotImię i nazwisko nauczyciela  
BiologiaEwa Chełmińska, Bożena Wiatrzyk
ChemiaZbigniew Chodorowski, Marta Gozdur
Edukacja dla bezpieczeństwaGrzegorz Zupan
EtykaJoanna Sułek
FizykaIwona Chodorowska
GeografiaKrzysztof Baranowicz, Andrzej Kamiński, Marzena Koprukowniak
Geografia nauczana dwujęzycznieKrzysztof Baranowicz
HistoriaTadeusz Kapica, Barbara Litwin, Aneta Kuba, Kamil Pruszkowski
Historia i teraźniejszośćBarbara Litwin, Tadeusz Kapica, Aneta Kuba
InformatykaRyszard Laszuk, Krzysztof Ufniarz
Informatyka nauczana dwujęzycznieBarbara Brzezowska-Lubawska
Informatyka w praktyceKrzysztof Ufniarz
Język angielskiKrzysztof Baranowicz, Małgorzata Biernat-Osowska, Joanna Dec, Tomasz Kołacz, Tomasz Kruk, Elżbieta Pieniążek-Niemczuk, Magdalena Staśkiewicz, Rafał Stelmaszczuk, Katarzyna Śliwińska, Agnieszka Wach-Grzegorczyk
Język francuskiKamila Bobrowska
Język hiszpańskiEwelina Hrynkiewicz, Justyna Kowalska
Język niemieckiMagdalena Martyniuk, Renata Obcarska
Język polskiAnna Hanszke, Marta Jakubowicz, Beata Kautsch, Agnieszka Kuchta-Harmata, Agnieszka Nadolska, Sylwia Sawa
Język rosyjskiEwa Lipczuk
Język włoskiDorota Kidała
MatematykaAleksandra Janaczek, Anna Pułajdowicz, Dorota Stadniuk, Alicja Zakrzewska
Pierwsza pomoc przedmedycznaGrzegorz Zupan
PlastykaBarbara Litwin
Podstawy pedagogiki i psychologii  Anna Antczak
Podstawy przedsiębiorczościBarbara Brzezowska-Lubawska
Religiaks. Arkadiusz Kowalski, Ks. Patryk Kułaga, Mariusz Pruszkowski
Warsztaty pedagogiczneAnna Antczak
Wiedza o społeczeństwieTadeusz Kapica, Aneta Kuba, Barbara Litwin, Kamil Pruszkowski
Wychowanie fizyczneMariola Flis, Renata Janiuk, Grzegorz Sykuła, Agnieszka Waluch-Marek, Jan Wojtachnio
Nauczyciele wspomagającyWioletta Biczak, Kamila Bobrowska, Katarzyna Klaudel, Agnieszka Kowalska, Ewa Lipczuk, Renata Obcarska, Agnieszka Wach-Grzegorczyk
Nauczyciel rehabilitantŁukasz Czwaliński
Wychowawca internatuBeata Jabłońska, Maria Kitowska, Ewelina Maik, Magdalena Martyniuk, Anna Pastuszak, Joanna Sułek
BibliotekarzAnna Ufniarz, Barbara Brzezowska-Lubawska
Pedagog specjalnyBarbara Gołębiowska, Agnieszka Kowalska
Pedagog szkolnyBarbara Gołębiowska
PsychologEliza Kotowska
Doradca zawodowyAnna Antczak

Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka - czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
800 12 12 12

dziennik elektroniczny

dziennik

Biblioteka – wydarzenia

mLegitymacja

Narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

więcej >> mlegitymacja

zobacz

INSTAGRAM

YOUTUBE

kontakt do Koordynatora: tel. 531 392 858, adres mail studio@lupi.pl

karta szkolna

Archiwalna strona www

Informacje o szczepieniach: