Konsultacje

HARMONOGRAM KONSULTACJI

            NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA  DZIEŃ TYGODNIAGODZINA
 Antczak Annaśroda12. 00 – 13. 00
 Baranowicz Krzysztofczwartek14. 50 – 15. 50
 Biczak Wiolettaponiedziałek9. 25 – 10. 25
 Biernat-Osowska Małgorzataczwartek7. 30 – 8. 30
 Bobrowska Kamilawtorek10. 25 – 11. 25
 Brzezowska-Lubawska Barbaraponiedziałek14. 50 – 15. 50
 Chełmińska Ewaponiedziałek14. 45 – 15. 45
 Chodorowska Iwonaśroda7. 40 – 8. 40
 Chodorowski Zbigniewponiedziałek7. 40 – 8. 40
 Dec Joannawtorek7. 30 – 8. 30
 Flis Mariolaśroda13. 45 – 14. 45
 Gołębiowska Barbarawtorek15. 00 – 16. 00
 Gozdur Martawtorek13. 45 – 14. 45
 Hanszke Annawtorek7. 30 – 8. 30
 Hrynkiewicz Ewelinapiątek12. 00 – 13. 00
 Jabłońska Beatawtorek14. 00 – 15. 00
 Jakubowicz Martaśroda13. 00 – 14. 00
 Janaczek Aleksandrawtorek7. 30 – 8. 30
 Janiuk Renataśroda10. 25 – 11. 25
 Kamiński Andrzejpiątek8. 20 – 9. 20
 Kapica Tadeuszczwartek13. 00 – 14. 00
 Kautsch Beataśroda7. 40 – 8. 40
 Kidała Dorotaponiedziałek13. 00 – 14. 00
 Kitowska Mariawtorek14. 00 – 15. 00
 Klaudel Katarzynaśroda7. 40 – 8. 40
 Kołacz Tomaszponiedziałek9. 25 – 10. 25
 Kotowska Elizaśroda15. 00 – 16. 00
 Kowalska Agnieszkaponiedziałek8. 30 – 9. 30
 Kruk Tomaszwtorek13. 00 – 14. 00
 Kuba Anetaczwartek14. 00 – 15. 00
 Laszuk Ryszardśroda13. 00 – 14. 00
 Lipczuk Ewapiątek9. 30 – 10. 30
 Litwin Barbaraśroda14. 00 – 15. 00
 Maik Ewelinaśroda18. 00 – 19. 00
 Martyniuk Magdaczwartek16. 00 – 17. 00
 Nadolska Agnieszkaponiedziałek07. 30 – 08. 30
 Obcarska Renataśroda15. 00 – 16. 00
 Pieniążek-Niemczuk Elżbietaczwartek15. 05 – 16. 05
 Pruszkowski Kamilwtorek8. 25 – 9. 25
 Pruszkowski Mariuszśroda8. 30 – 9. 30
 Pułajdowicz Annaśroda7. 30 – 8. 30
 Sawa Sylwiaśroda14. 00 – 15. 00
 Stadniuk Dorotawtorek14. 50 – 15. 50
 Staśkiewicz Magdalenawtorek, piątek13. 00 – 14. 00
 Stelmaszczuk Rafałponiedziałek8. 25 – 9. 25
 Sułek Joannaśroda13. 00 – 14. 00
 Sykuła Grzegorzponiedziałek13. 00 – 14. 00
 Śliwińska Katarzynawtorek13. 00 – 14. 00
 Ufniarz Annapiątek13. 00 – 14. 00
 Ufniarz Krzysztofwtorek13. 50 – 14. 50
 Wach-Grzegorczyk Agnieszkaponiedziałek8. 25 – 9. 25
 Waluch-Marek Agnieszkapiątek12. 00 – 13. 00
 Wiatrzyk Bożenaponiedziałek14. 50 – 15. 50
 Wojtachnio Janśroda16. 00 – 17. 00
 Zakrzewska Alicjaśroda14. 00 – 15. 00
 Zupan Grzegorzponiedziałek12. 00 – 13. 00

Drodzy Uczniowie klas IV

Aby się lepiej przygotować do czekających Was egzaminów, szczególnie Was, zachęcamy do udziału w konsultacjach.

Mamy nadzieję, że spotkania te pomogą Wam odnieść sukces na egzaminie maturalnym.

Życzymy miłej i efektywnej pracy.

Nauczyciele

Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka - czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
800 12 12 12

dziennik elektroniczny

dziennik

Biblioteka – wydarzenia

mLegitymacja

Narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

więcej >> mlegitymacja

zobacz

INSTAGRAM

YOUTUBE

kontakt do Koordynatora: tel. 531 392 858, adres mail studio@lupi.pl

karta szkolna

Archiwalna strona www

Informacje o szczepieniach: