IIIc – klasa pedagogiczna

Moi Drodzy Wychowankowie ( Perełki z 3C)

    Spędziłam z Wami tylko dwa lata. Sytuacja była bardzo specyficzna, dlatego może nie poznałam Was tak jakbym chciała. Starałam się Was zrozumieć, pomóc i wytłumaczyć zawiłości ludzkiego życia. Telefon i kamera mi w tym nie pomagały, ale  starałam się.

   Trzy lata w tej szkole to okres wytężonej pracy, wzlotów i upadków, chwil szczęścia i radości. Chciałabym, abyście chwile i sytuacje, które w tej szkole były dla Was trudne puścili w niepamięć a zostawili w pamięci te najbardziej przyjemne i sympatyczne. Wierzę, że tych zdarzeń miłych było zdecydowanie więcej.    

   Coś się kiedyś zaczyna i coś się kończy. Taka jest kolej rzeczy i taki jest jej porządek. Fragment Waszej drogi życiowej związany z tą szkołą powoli, nieubłagalnie dobiega końca. Pewnie nie do wszystkich jeszcze dociera, co dzisiaj się kończy. Przed Wami nowe problemy. Po przejściu egzaminów dopiero zaczynają się kłopoty, które przynosi dorosłe życie. Jedni będą kontynuować niełatwą naukę na poziomie wyższym, innym zapewne uda się znaleźć upragnioną pracę. Życzę wszystkim, aby cele sobie założone udało się zrealizować, by życie się Wam dobrze poukładało i kiedyś jak spotkamy się po latach, chciałabym zobaczyć Was szczęśliwych i zadowolonych.

    Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach!!!!! 

   Niechaj to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie. Życzę Wam wszystkim dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy. Idźcie więc śmiało w życie z uśmiechem i wysoko uniesionym czołem. 

Ten dzień to początek waszego dorosłego życia. Życia, które czasem jest ciekawe, szczęśliwe, ale bywa również trudne, wymagające podejmowania ważnych decyzji. Życzę wam, aby to przejście w dorosłe życie było dla was pozytywnym doświadczeniem, żeby wszystkie Wasze plany i marzenia zrealizowały się. Pamiętajcie jednak, aby w dążeniu do celu nie zatracić poczucia własnej wartości, aby mieć na uwadze dobro innych ludzi , aby czasem w ogólnym zabieganiu przystanąć na chwilę i rozejrzeć się dookoła siebie.
  A więc życzę Wam zadowolenia z życia. I pamiętajcie , że w trudnych chwilach możecie liczyć na moją pomoc. Powodzenia!

                                                                                                                         Wychowawczyni – Bożena Wiatrzyk

Spis Powszechny:
Wejdź na spis.gov.pl i spisz się - spis trwa od 1 kwietnia do 30 września.

Informacje o szczepieniach:

Biblioteka – wydarzenia

Zbieramy na ławeczkę

Zbieramy na ławeczkę  upamiętniającą postać Jadwigi Młodowskiej. 

Numer konta bankowego, na które można dokonywać wpłat:

52 1240 2223 1111 0000 3581 4469

Rada Rodziców przy IV LO
w Chełmie

z dopiskiem „ławeczka”.

Wpłacać można też poprzez serwis zrzutka.pl – https://zrzutka.pl/ay5r4c

mLegitymacja

Narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

więcej >> mlegitymacja

zobacz

INSTAGRAM

YOUTUBE

dziennik elektroniczny

dziennik

karta szkolna

Archiwalna strona www

Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast