Z ogromną dumą informujemy, że Francesca Ferrigno – uczennica klasy IIIc, została finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych w Ochronie Środowiska.
Udział w finale ogólnopolskim to efekt ogromnej pracy, zaangażowania i pasji do nauki oraz innowacyjnych rozwiązań na rzecz ochrony środowiska.
Serdecznie gratulujemy tego wyjątkowego osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów, rozwijania talentów oraz realizacji ambitnych planów.









