Wspomnienie…

Siódmego listopada, na deskach Chełmskiego Domu Kultury, odbył się niezwykły koncert Chadek Gospel Choir – koncert poświęcony pamięci Hani Krzywińskiej, uczennicy naszej szkoły, która zmarła w lutym 2023r.

Hania chodziła do klasy Id. Zapamiętaliśmy ją jako utalentowaną, uśmiechniętą młodą osobę. Lubiła śpiewać. Miała niepowtarzalny głos. Jej wykonania piosenek były poruszające, pełne emocji.

Koleżanki, koledzy i nauczyciele Hani z wielkim wzruszeniem wysłuchali koncertu i wspomnień o tej niezwykłej dziewczynce.

Bardzo chcieliśmy, aby to artystyczne, przepełnione wspomnieniami wydarzenie, przyniosło jak najwięcej dobra. Cały dochód z koncertu został więc przeznaczony na leczenie i rehabilitację Hani Oleszczuk – córki absolwentki naszej szkoły.

Aby dodatkowo wesprzeć małą Hanię w jej codziennej walce o bycie samodzielną, zorganizowaliśmy dzień przed koncertem, kiermasz ciast. Mamy nadzieję, że zebrane pieniądze podczas kiermaszu, będą realnym wsparciem w jej walce o zdrowie.

Wsparcie finansowe dla Hani można przekazać na rachunek bankowy Stowarzyszenia „Przytulisko” z dopiskiem „dla Hani Oleszczuk”.

Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka - czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
800 12 12 12

dziennik elektroniczny

dziennik

Biblioteka – wydarzenia

mLegitymacja

Narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

więcej >> mlegitymacja

zobacz

YOUTUBE

kontakt do Koordynatora: tel. 531 392 858, adres mail studio@lupi.pl

karta szkolna

Archiwalna strona www

Informacje o szczepieniach: