Dyrekcja i nauczyciele

DYREKCJA i NAUCZYCIELE

Marzena Koprukowniak – dyrektor szkoły

dr Anna Antczak – wicedyrektor szkoły

PrzedmiotImię i nazwisko nauczyciela  
BiologiaEwa Chełmińska, Katarzyna Matuła
ChemiaMarta Gozdur, Małgorzata Prokopiuk
Edukacja dla bezpieczeństwaSebastian Jaryniuk
EtykaJoanna Sułek
FizykaIwona Chodorowska
GeografiaKrzysztof Baranowicz, Andrzej Kamiński, Marzena Koprukowniak,
Geografia nauczana dwujęzycznieKrzysztof Baranowicz
HistoriaTadeusz Kapica, Aneta Kuba, Barbara Litwin, Kamil Pruszkowski
Historia i teraźniejszośćTadeusz Kapica, Aneta Kuba, Barbara Litwin
InformatykaRyszard Laszuk, Krzysztof Ufniarz
Informatyka nauczana dwujęzycznieBarbara Brzezowska-Lubawska
Informatyka w praktyceKrzysztof Ufniarz
Język angielskiKrzysztof Baranowicz, Małgorzata Biernat-Osowska, Joanna Dec, Mariusz Klimczak, Tomasz Kołacz, Tomasz Kruk, Magdalena Staśkiewicz, Rafał Stelmaszczuk, Katarzyna Śliwińska, Agnieszka Wach-Grzegorczyk, dr Agnieszka Ziarkowska – Robak
Język francuskiKamila Bobrowska
Język hiszpańskiEwelina Hrynkiewicz, Justyna Kowalska
Język niemieckiMagdalena Martyniuk, Renata Obcarska
Język polskiMarta Jakubowicz, Beata Kautsch, Agnieszka Kuchta-Harmata, Agnieszka Nadolska, Sylwia Sawa, Marzena Struska
Język rosyjskiEwa Lipczuk
Język włoskiDorota Kidała
MatematykaAleksandra Janaczek, Marzena Koprukowniak, Anna Pułajdowicz, Dorota Stadniuk, Edyta Ścibor, Alicja Zakrzewska,
Pierwsza pomoc przedmedycznaSebastian Jaryniuk
PlastykaBarbara Litwin
Podstawy pedagogiki i psychologii dr Anna Antczak
Podstawy przedsiębiorczościBarbara Brzezowska-Lubawska
ReligiaPatrycja Jegorow, ks. Arkadiusz Kowalski, Mariusz Pruszkowski
Warsztaty pedagogicznedr Anna Antczak
Wiedza o społeczeństwieTadeusz Kapica, Aneta Kuba, Barbara Litwin, Kamil Pruszkowski
Wychowanie fizyczneMariola Flis, Renata Janiuk, dr Monika Klimkowska, Grzegorz Sykuła, Agnieszka Waluch-Marek, Jan Wojtachnio
Nauczyciele wspomagającyWioletta Biczak, Kamila Bobrowska, Wioletta Chomiak – Naworol, Katarzyna Klaudel, Agnieszka Kowalska, Ewa Lipczuk, Renata Obcarska, Agnieszka Wach-Grzegorczyk,
Nauczyciel rehabilitantŁukasz Czwaliński
Wychowawca internatuMaria Kitowska, Ewelina Maik, Magdalena Martyniuk, Anna Pastuszak, Edyta Podkańska, Joanna Sułek
BibliotekarzWioletta Biczak, Anna Ufniarz,
Pedagog specjalnyBarbara Gołębiowska, Agnieszka Kowalska
Pedagog szkolnyBarbara Gołębiowska
PsychologEliza Kotowska
Doradca zawodowydr Anna Antczak

Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka - czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
800 12 12 12

dziennik elektroniczny

dziennik

Biblioteka – wydarzenia

mLegitymacja

Narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

więcej >> mlegitymacja

zobacz

YOUTUBE

kontakt do Koordynatora: tel. 531 392 858, adres mail studio@lupi.pl

karta szkolna

Archiwalna strona www

Informacje o szczepieniach:

popularne