Język angielski – wyniki konkursu

12 lutego odbył się konkurs językowy z języka angielskiego dla uczniów klas siódmych i ósmych ze szkół podstawowych z Chełma i powiatu chełmskiego.

W tym roku zgłosiła się rekordowa liczba uczniów, ponad 60 osób z 9 szkół. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak wiele osób było zainteresowanych sprawdzeniem swojej wiedzy przed egzaminem ósmoklasisty.

Z przyjemnością ogłaszamy, że znamy już zwycięzców Konkurs Językowego dla klas siódmych i ósmych z Chełma i powiatu chełmskiego.

Pierwsze miejsce zajęła Dorota Grudka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Chełmie (opiekun Aneta Śmigasiewicz), drugie miejsce ex aequo Paweł Niemiec i Oskar Iwaniec. Obaj uczniowie są ze Szkoły Podstawowej w Strupinie Dużym (opiekun Urszula Rudnik).

Do zwycięzców i pozostałych uczestników zostaną rozesłane dyplomy potwierdzające uczestnictwo, do opiekunów dyplomy z podziękowaniami za przygotowanie uczniów do konkursu. Dla zwycięzców przewidujemy nagrody, data i sposób wręczenia zostaną podane w późniejszym terminie. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Pliki do pobrania

Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka - czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
800 12 12 12

dziennik elektroniczny

dziennik

Biblioteka – wydarzenia

mLegitymacja

Narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

więcej >> mlegitymacja

zobacz

YOUTUBE

kontakt do Koordynatora: tel. 531 392 858, adres mail studio@lupi.pl

karta szkolna

Archiwalna strona www

Informacje o szczepieniach: