nie mogłabym nie napisać do Was kilku słów

Kochani Maturzyści, nie mogłabym nie napisać do Was kilku słów. Przecież trzy lata wspólnej codzienności szkolnej to „trochę czasu i energii” i z mojej, i z Waszej strony. Piękno naszej, nauczycielskiej  pracy to właśnie Wy – młodzi ludzie, którzy po czasie nauki i rozwoju opuszczają szkolne mury i wyruszają w dorosłe życie. Myślę, że wyrażę teraz to, co czują wszyscy nauczyciele – dziś jesteśmy z Was dumni!

Tak wiele pozostanie wspomnień ze wspólnych wielkich radości i małych kłopotów, ze sceny i klasy, ze szkolnego korytarza….

Chcę Wam życzyć, żebyście byli odważni i wytrwali. Realizujcie Swoje marzenia, bądźcie sobą, służcie prawdzie, idźcie przez życie, jak mówi poeta: „wyprostowani”, ale nie zapominajcie, aby pomagać tym, którzy Waszej pomocy potrzebują.

Pamiętajcie o słowach Patronki Szkoły, które tak często przecież od nas słyszeliście: „Dla siebie wziąć tyle – ile przymusza konieczność,

Innym dać tyle – ile się tylko zdoła”.

Nie zapominajcie też o tym, że IV Liceum to Wasze miejsce na Ziemi i zawsze tutaj czekamy na Was otwarci i ciekawi Waszego dorosłego życia.

Pamiętajcie, świat jest piękny, bo to My go tworzymy.

Do zobaczenia!

Beata Kautsch

Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka - czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
800 12 12 12

dziennik elektroniczny

dziennik

Biblioteka – wydarzenia

mLegitymacja

Narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

więcej >> mlegitymacja

zobacz

YOUTUBE

kontakt do Koordynatora: tel. 531 392 858, adres mail studio@lupi.pl

karta szkolna

Archiwalna strona www

Informacje o szczepieniach: