IIIa – klasa informatyczna

Drodzy Absolwenci klasy 3A

„Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas…” – słowa tej znanej piosenki wydają się adekwatne dzisiaj, gdy po trzech latach nauki, w tych szczególnych okolicznościach, opuszczacie „mury” naszej szkoły. Być może, Wasze drogi się rozejdą i nie będziecie spędzać już ze sobą tyle czasu, co w szkolnych ławkach.

Mam nadzieję jednak, że w Waszej pamięci pozostaną piękne wspomnienia wspólnie spędzonych lat. Klasowe wycieczki, powroty ze szkoły, a nawet strach przed klasówką, który uczynił z Was zżytą i zgraną grupę.

Także my, nauczyciele przywiązaliśmy się do Was, naszych Uczniów i Wasza przyszłość leży nam na sercu. Dokładaliśmy wszelkich starań, by dobrze przygotować Was nie tylko do matury , ale także do dorosłego, odpowiedzialnego życia.

Wy w zamian, dawaliście nam swój młodzieńczy zapał, entuzjazm oraz obdarzyliście nas szacunkiem i zaufaniem. Mam nadzieję, że tak, jak my Was, będziecie wspominać nas z uśmiechem i wzruszeniem. Wierzę, że oprócz dat, wzorów czy reguł, zapamiętacie również „życiowe rady”, „złote myśli”, jakie Wam dawaliśmy i że będą one Wam przydatne w dorosłym życiu.

Na dalszy etap życia pragnę zadedykować wam słowa wiersza poety z Czarnolasu:

„Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć się kolwiek dzieje,

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi…”

Nigdy nie traćcie więc nadziei, wiary we własne siły ani w możliwości drugiego człowieka. Pamiętajcie, że oprócz nabytej wiedzy, o wartości człowieka decyduje to, co ma w sercu. Miejcie więc szacunek dla każdego napotkanego człowieka, bo to jest jedna z najważniejszych wartości, jakich trzeba przestrzegać.

Idźcie przez całe życie z takim samym zapałem i entuzjazmem, jaki czujecie w sercach dziś. Podsycajcie Waszą młodzieńczą energię i ciekawość świata, którą tak łatwo zatracić w codziennym życiu. Nie rezygnujcie z marzeń i planów, pamiętając, że każdy z Was ma ważną rolę do spełnienia. Nie cofajcie się wstecz, ale i nie zapominajcie o tych, którzy Was ukształtowali.

Przed Wami jeden z ważniejszych egzaminów w życiu. Jego wynik będzie miał wpływ na Wasze dalsze losy i plany zawodowe. Podejdźcie do niego z rozwagą i odpowiedzialnością. Wykorzystajcie mądrze zdobytą w szkole wiedzę i wykażcie się swoimi umiejętnościami. Niech w tych dniach nie zabraknie Wam szczęścia oraz wsparcia najbliższych. Wierzę, że trud pedagogów włożony w Waszą szkolną edukację zaowocuje w przyszłości realizacją najskrytszych planów i marzeń.

Życzę Wam, aby ten egzamin okazał się znakomitym wstępem w dorosłe życie i pięknym początkiem wielkiej życiowej przygody.

Za wszystkich trzymam mocno kciuki i życzę powodzenia.

Wychowawczyni Anna Pułajdowicz

Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka - czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
800 12 12 12

dziennik elektroniczny

dziennik

Biblioteka – wydarzenia

mLegitymacja

Narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

więcej >> mlegitymacja

zobacz

YOUTUBE

kontakt do Koordynatora: tel. 531 392 858, adres mail studio@lupi.pl

karta szkolna

Archiwalna strona www

Informacje o szczepieniach: