Konsultacje

HARMONOGRAM KONSULTACJI W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Lp.NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELADZIEŃ TYGODNIAGODZINA
1.Koprukowniak Marzenaczwartek14:00-15:00
2.Antczak Annaponiedziałek14:00-15:00
3.Baranowicz Krzysztofwtorek10:15-11:15
4.Biczak Wiolettaczwartek13:00-14:00
5.Biernat-Osowska Małgorzataponiedziałek7:40 – 8:40
6.Bobrowska Kamilaponiedziałek12:00-13:00
7.Brzezowska-Lubawska Barbaraczwartek13:00-14:00
8.Chełmińska Ewaczwartek13:00-14:00
9.Chodorowska Iwonaśroda12:00-13:00
10.Chomiak- Naworol Wiolettawtorek11:00-12:00
11.Czwaliński Łukaszrealizuje w PPP nr 1
12.Dec Joannaponiedziałek8:30-9:30
13.Flis Mariolapiątek8:30-9:30
14.Gołębiowska Barbaraśroda15:00-16:00
15.Gozdur Martapiątek12:00-13:00
16.Hrynkiewicz Ewelinawtorek8:30-9:30
17.Jakubowicz Martaczwartek12:00-13:00
18.Janiuk Renataczwartek12:10-13.10
19.Jaryniuk Sebastianśroda10:25-11:25
20.Jegorow Patrycjapiątek13:00-14:00
21.Kamiński Andrzejwtorek13:00-14:00
22.Kapica Tadeuszśroda11:00-12:00
23.Kautsch Beataśroda8:30-9:30
24.Kidała Dorotaśroda13:50-14:50
25.Kitowska Mariainfo wg odrębnego harmonogramu
26.Klaudel Katarzynapiątek8:40-9:40
27.Klimczak Mariuszpiątek13:00-14:00
28.Klimkowska Monikapiątek14:45-15:45 (2 i 4 tydzień msc-a)
29.Kołacz Tomaszczwartek13:00-14:00
30.Kotowska Elizapiątek8:00-9:00
31.Kowalska Agnieszkapiątek8:30-9:30
32.Kowalska Justynarealizuje w I LO
33.Kruk Tomaszwtorek12:00-13:00
34.Kuchta- Harmata Agnieszkaśroda12:00-13:00
35.Ks. Kowalski Arkadiuszśroda13:00-14:00
36.Kuba Anetaponiedziałek13:00-14:00
37.Laszuk Ryszardśroda14:00-15:00
38.Lipczuk Ewaczwartek7:40-8:40
39.Litwin Barbaraśroda14:00-15:00
40.Maik Ewelinainfo wg odrębnego harmonogramu
41.Martyniuk Magdalenaśroda (2 razy w m-cu)13:00-14:00
42.Matuła Katarzynaśroda13:00-14:00
43.Nadolska Agnieszkawtorek8:45-9:45
44.Obcarska Renataśroda10:15-11:15
45.Podkańska Edytainfo wg odrębnego harmonogramu
46.Prokopiuk Małgorzataponiedziałek13:00-14.00
47.Pruszkowski Kamilponiedziałek13:00-14:00
48.Pruszkowski Mariuszśroda13:00-14:00
49.Pułajdowicz Annaśroda8:30-9:30
50.Sadowska Joannainfo wg odrębnego harmonogramu
51.Sawa Sylwiaponiedziałek7:30-8:30
52.Stadniuk Dorotaczwartek16.00-17.00
53.Staśkiewicz Magdalenapiątek13:00-14:00
54.Stelmaszczuk Rafałponiedziałek14:45-15:45
55.Struska Marzenawtorek13:00-14:00
56.Sułek Joannaponiedziałek (2 razy w m-cu)13:00-14:00
57.Sykuła Grzegorzurlop
58.Ścibor Edytaczwartek10:15-11:15
59.Śliwińska Katarzynaponiedziałek8:40-9:40
60.Ufniarz Annawtorek7:45-8:45
61.Ufniarz Krzysztofwtorek8:30-9:30
62.Wach- Grzegorczyk Agnieszkawtorek13:00-14:00
63.Waluch-Marek Agnieszkapiątek13:00-14:00
64.Wojtachnio Janwtorek16:00-17:00
65.Zakrzewska Alicjapiątek13:00-14:00
66.Ziarkowska- Robak Agnieszkawtorek10:15-11:15
67.Zielińska- Baran Ilonarealizuje w bursie szkolnej

Drodzy Uczniowie klas IV

Aby się lepiej przygotować do czekających Was egzaminów, szczególnie Was, zachęcamy do udziału w konsultacjach.

Mamy nadzieję, że spotkania te pomogą Wam odnieść sukces na egzaminie maturalnym.

Życzymy miłej i efektywnej pracy.

Nauczyciele

Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka - czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
800 12 12 12

dziennik elektroniczny

dziennik

Biblioteka – wydarzenia

mLegitymacja

Narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

więcej >> mlegitymacja

zobacz

YOUTUBE

kontakt do Koordynatora: tel. 531 392 858, adres mail studio@lupi.pl

karta szkolna

Archiwalna strona www

Informacje o szczepieniach:

popularne