Banner Top
2018/07/17
XIII WFPA – 2015r.

SOLIŚCI

I miejsce Aleksandra Emerla IV LO Chełm

II miejsce Weronika Chilczuk I LO Parczew

II miejsce Emilia Rudzka II LO Chełm

III miejsce Milena Majewska ZS nr 2 Lubartów

III miejsce Mikołaj Krzaczek IV LO Chełm

Wyróżnienie za doskonały język angielski  – Izabela Putkowska ZS nr 1 Tomaszów Lubelski

 

Nagroda Dyrektora IV LO  – Agnieszka Kotek II LO Chełm

 

Nagroda Studia SQUAT (nagranie w profesjonalnym studio)

Izabela Zbiciak II LO Lubartów

 

Nagroda Jury  – Ewelina Czyż I LO Włodawa

 

ZESPOŁY

NAGRODA GŁÓWNA – EASTBOUND AVENUE ZSPiO Biłgoraj

 

II Kuźnia Talentów Gimnazjalnych

1 miejsce- Natalia Ufniarz, ZSO nr 6 Chełm
2 miejsce- Anna Sułkowska, Gminny Zespół Szkół w Dubience
3 miejsce- Witold Martyniuk, ZS Żółtańce

 

 

Wojewódzki Konkurs Tłumaczenia Poezji Obcojęzycznej

Wyniki

W konkursie wzięło udział 130 uczestników. Największą ilość tłumaczeń otrzymaliśmy z języka angielskiego. Po przeczytaniu nadesłanych prac jury w składzie: nauczyciele języka angielskiego –Marlena Olchowska – Krawczuk, Agnieszka Dobosz,  nauczycielka języka niemieckiego – Maria Kupracz, nauczycielka języka francuskiego- Dorota Sawosz oraz nauczyciele języka polskiego Honorata Zakrzewska i Agnieszka Kuchta, oceniło prace zgodnie z regulaminem, wyłaniając zwycięzców i osoby wyróżnione.

Laureaci:

Język francuski

I miejsce: Joanna Bejda uczennica IV Liceum Ogólnokształcącego im. dr Jadwigi Młodowskiej w Chełmie,nauczyciel prowadzący pani Dorota Sawosz

II miejsce: Klaudia Petruk uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie, nauczyciel prowadzący pani Dorota Sawosz

Język niemiecki

I miejsce: Edyta Krupa uczennica II Liceum Ogólnokształcącego i. K.K. Baczyńskiego w Świdniku, nauczyciel prowadzący pani Dorota Maj

II miejsce: Paulina Plewik uczennica Liceum Ogólnokształcącego i. K.K. Baczyńskiego w Świdniku, nauczyciel prowadzący pani Katarzyna Ważna

III miejsce: Patrycja Czerska uczennica Zespołu Szkół Samorządowych Liceum Ogólnokształcącego w Komarówce Podlaskiej, nauczyciel prowadzący pani Magdalena Jawoszek

Język angielski

I miejsce: Monika Kołodziejczyk uczennica Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach, nauczyciel prowadzący pani Anna Sierpińska

II miejsce: Iwona Pasek uczennica IX Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Lublinie , nauczyciel prowadzący pani Izabela Luty

III miejsce: Klaudia Hojda uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1w Zamościu, nauczyciel prowadzący pani Katarzyna Czarnowska

Wyróżnienia: Krzysztof Kuflewski uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie, nauczyciel prowadzący pani Aldona Klejmont

Alicja Łukaszewska uczennica IV Liceum Ogólnokształcącego im. dr Jadwigi Młodowskiej Chełmie, nauczyciel prowadzący pani Katarzyna Śliwińska

 

 

zobacz

INSTAGRAM

YOUTUBE

propozycje klas 2018/19

plan lekcji

dziennik elektroniczny

dziennik

Szkoła nowych możliwości

UE

BIP

bip

Archiwalna strona www