Quiz w klasach językowych

Dwudziestego pierwszego kwietnia odbył się quiz ze znajomości przysłów i idiomów w języku angielskim zorganizowany dla uczniów klasy pierwszej dwujęzycznej IV LO oraz uczniów 7 klasy językowej ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Chełmie. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach nawiązanej współpracy między klasami językowymi obydwu szkół, która w najbliższym czasie przyniesie także inne inspirujące i motywujące działania. 

Sam quiz składał się z 22 pytań wyboru. Poprawność dwóch zespołów wyniosła 73%,  a średni czas odpowiedzi na jedno pytanie wyniósł 4 sekundy. To bardzo szybko! Ponad 90 % poprawności uzyskali uczniowie zarówno z IV LO jak i SP nr 11 i  byli to: Viktoria Bartosz, Szymon Dobosz, Marta Brusco-Ferenc, Roksana Lewińska, , Julia Kuryś, Julia Wolińska, Jakub Cholawo, Jakub Garamaj, Błażej Aleksandrowicz, Wiktoria Kuźniewska oraz Julia Bisko.

Na zdjęciach widzimy niektóre z pytań, jakie pojawiły się w quizie. Czy jesteście w stanie na nie odpowiedzieć poprawnie? Także na to, z którym uczniowie mieli najwięcej kłopotów (pyt 11.)?

Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka - czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
800 12 12 12

dziennik elektroniczny

dziennik

Biblioteka – wydarzenia

mLegitymacja

Narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

więcej >> mlegitymacja

zobacz

YOUTUBE

kontakt do Koordynatora: tel. 531 392 858, adres mail studio@lupi.pl

karta szkolna

Archiwalna strona www

Informacje o szczepieniach: