Do czytelników z kl. III

Moi drodzy Czytelnicy z klas III.

Przez ostatnie 3 lata towarzyszyłam Wam w Waszej drodze ku dorosłości.

Podczas naszych spotkań, proponowałam Wam nie tylko ciekawą książkę, czy film, lecz także w miarę swoich umiejętności starałam się, aby każdy z Was dostrzegł, że jest niepowtarzalny i niezwykły.

Z uwagą i szacunkiem do siebie prowadziliśmy niekończące się rozmowy o tym, co ważne w życiu, czym się kierować podejmując  trudne decyzje, które są  przed Wami.

Na długo pozostanie w mojej pamięci wspólny czas spędzony na przygotowaniach różnych imprez i uroczystości szkolnych. Mogłam zawsze na Was polegać (Julko i Dominiku, myślę tu przede wszystkim o Was, ale też o wielu innych cichych współpracownikach, np. z IIIc). Nasz brak profesjonalizmu nadrabialiśmy zaangażowaniem, pracą i pomysłowością. Mam nadzieję, że Wy, podobnie jak ja, świetnie się przy tym bawiliście. Na szczęście wiele naszych działań mamy utrwalonych na różnych nośnikach, więc jak przyjdzie nam ochota na wspomnienia, to zawsze możemy sobie jakiś filmik obejrzeć.

Będzie mi Was brakowało na korytarzach szkolnych, kolorowych pufach bibliotecznych, podczas wspólnych herbatek. Już teraz mi brakuje tego pozornego zamieszania oraz dla niezorientowanych, bezsensownego hałasu, który towarzyszył naszym spotkaniom.(Niektórzy myślą, że biblioteka to ciche miejsce. Nic bardziej mylnego. W naszej szkole biblioteka to miejsce dość hałaśliwe.) Z tego twórczego chaosu zawsze w finale powstawało coś fajnego. Niezwykle mi było miło, gdy zobaczyłam zdziwienie i podziw dla naszych działań i relacji między nami, na twarzy nowego nauczyciela informatyki, który towarzyszył nam na jednej z naszych prób. Chyba więc naprawdę jesteście niezwykli!

Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się ponownie w bibliotece.

Póki co, życzę Wam po prostu, abyście podejmowali trafne decyzje, dzięki którym będziecie szczęśliwi. Życzę też Wam i Waszym bliskim duuużo zdrowia.

Anna Ufniarz

PS

Książki zaległe do biblioteki należy oddać w dniu odbioru świadectwa ukończenia szkoły.

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka - czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
800 12 12 12

dziennik elektroniczny

dziennik

Biblioteka – wydarzenia

mLegitymacja

Narzędzie online umożliwiające łatwe, szybkie i samodzielne wykonanie zdjęcia do mLegitymacji.

więcej >> mlegitymacja

zobacz

YOUTUBE

kontakt do Koordynatora: tel. 531 392 858, adres mail studio@lupi.pl

karta szkolna

Archiwalna strona www

Informacje o szczepieniach: